Brother toner Brother TN3610XL - Hohe Ergiebigkeit - S original crna 25000 Stranica TN-3610XL
- Kataloški br:
- Oznaka:
- TN-3610XL
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- TN-3610XL
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Tinta za ispis: Crna
- Pojedinačno pakiranje
- Ispis crnog tonera: 25.000 stranica
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toner |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother TN3610XL - Hohe Ergiebigkeit - S |
| marka pisača | Brother |
| Boja | crna |
| Maks. raspon | 25000 Stranica |
| Dubina | 249 mm |
| Visina | 361 mm |
| Širina | 150 mm |