Brother toner Brother TN3610XL - Hohe Ergiebigkeit - S original crna 25000 Stranica TN-3610XL
- Kataloški br:
- 3337784 - 62
- Oznaka:
- TN-3610XL
- EAN:
- 4977766819879
- Kataloški br:
- 3337784 - 62
- Oznaka:
- TN-3610XL
- EAN:
- 4977766819879
Brother toner Brother TN3610XL - Hohe Ergiebigkeit - S original crna 25000 Stranica TN-3610XL
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Tinta za ispis: Crna
- Pojedinačno pakiranje
- Ispis crnog tonera: 25.000 stranica
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toner |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother TN3610XL - Hohe Ergiebigkeit - S |
| marka pisača | Brother |
| Boja | crna |
| Maks. raspon | 25000 Stranica |
| Prikladno za model | HL-L 6410 DN HL-L 6415 DN HL-L 6415 DW MFC-EX 910 MFC-L 6910 DN MFC-L 6915 DN |
| Dubina | 249 mm |
| Visina | 361 mm |
| Širina | 150 mm |
| Izvedba | Original |
| Doseg stranica | 25000 Stranica |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Brother |
| Težina | 980 g |
| 6 Stück(e) | |
| 356.4 kg | |
| 1 Stück(e) | |
| 4 Stück(e) | |
| 1.55 kg |
Opis
Opis
Toner Brother TN-3610XL osigurava brz i savršen ispis. Originalni potrošni materijal, poput tonera TN-3610XL, razvijen je i testiran od strane stručnjaka kako bi dugoročno ponudio bolju vrijednost za novac od jeftinijih alternativa i osigurao optimalne rezultate ispisa.
Brother uzima u obzir utjecaj na okoliš u svakoj fazi životnog ciklusa vašeg pisača i smanjuje otpad. Svi Brother uređaji i potrošni materijal proizvedeni su na način koji minimalizira njihov utjecaj na okoliš.
Originalni Brother TN-3610XL toner - uvijek se isplati.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Brother uzima u obzir utjecaj na okoliš u svakoj fazi životnog ciklusa vašeg pisača i smanjuje otpad. Svi Brother uređaji i potrošni materijal proizvedeni su na način koji minimalizira njihov utjecaj na okoliš.
Originalni Brother TN-3610XL toner - uvijek se isplati.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ispisuje do 25.000 stranica prema normi ISO/IEC 19752
- Visokokvalitetni originalni Brother crni toner
- Stručno dizajniran i testiran kako bi se osiguralo da vaš pisač uvijek pruža najbolje performanse.
- Korištenje originalnog Brother potrošnog materijala štiti vaš pisač.
- Dulji ispis bez prekida s ovim tonerom visokog učinka
Komentar
Podaci o bočnom dometu (ako je navedeno) odnose se na prosječnu stranicu ispisa s pokrivenošću od 5% u načinu rada za skice.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.