Brumberg 10122183 10122183 LED zidna svjetiljka LED fiksno ugrađena 4.2 W LED crna
- Kataloški br:
- 2755603 - 62
- Oznaka:
- 10122183
- EAN:
- 4251433932420
- Kataloški br:
- 2755603 - 62
- Oznaka:
- 10122183
- EAN:
- 4251433932420
Brumberg 10122183 10122183 LED zidna svjetiljka LED fiksno ugrađena 4.2 W LED crna
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 4.2 W
- Ukupan svjetlosni tok= 220 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 4.2 W |
| Snaga | 4.2 W |
| Kut zračenja | 40 ° |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 220 lm |
Opis
Opis
LED nadgradni zidni reflektor, rotirajući i zakretni, crne teksture, okrugli. Dizajn u kompaktnom dizajnu za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna, mjesto montaže: zidna montaža, materijal: aluminij, stupanj zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP20, klasa zaštite: (EN 61140) I, napon: 230V AC 50Hz, snaga: 4.2 W, broj žarulja/grla: 1,0 kom, Svjetlosni tok: 220 lm, kut snopa: 38°, mogućnost podešavanja: okretna i zakretna, s predsklopkom: da, mogućnost prigušivanja: ne, vrsta prigušivanja: izmjenjiva.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)