Brumberg 10137173 10137173 LED zidna svjetiljka LED bijela
- Kataloški br:
- 3136849 - 62
- Oznaka:
- 10137173
- EAN:
- 4251433971870
- Kataloški br:
- 3136849 - 62
- Oznaka:
- 10137173
- EAN:
- 4251433971870
Brumberg 10137173 10137173 LED zidna svjetiljka LED bijela
475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 900 lm
- Boja svjetla= 5700 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 18 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Ø) 251 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 5700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 900 lm |
| Širina | 76.00 mm |
| Promjer | 251 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 900 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED nadgradna zidna svjetiljka, IP65, strukturirana bijela, okrugla. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: površinska montaža, mjesto montaže: zidna montaža, materijal: aluminij / plastika, klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP65, klasa zaštite: (EN 61140) I, napon: 230V AC 50Hz, snaga: 18W, broj žarulja / utičnica: 1,0 kom , Svjetlosni tok: 900 lm, temperatura boje: od 3.000 K do 5.700 K, boja svjetla: bijela, kut snopa: 120°, mogućnost podešavanja: nije podesiva, sa kontrolnim uređajem: da, tip zatamnjenja: preklopno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)