Brumberg 15291027 15291027 LED traka-kompletan set Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 24 V 5000 mm bijela kom.
- Kataloški br:
- 2740012 - 62
- Oznaka:
- 15291027
- EAN:
- 4251433951384
- Kataloški br:
- 2740012 - 62
- Oznaka:
- 15291027
- EAN:
- 4251433951384
Brumberg 15291027 15291027 LED traka-kompletan set Energetska učinkovitost 2021: F (A - G) 24 V 5000 mm bijela kom.
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED traka-kompletan set |
| Izvedba | traka |
| Boja svjetla | bijela |
| Temperatura boje min. | 2700 K |
| Temperatura boje maks. | 2700 K |
| Snaga | 4.8 W/m |
| Kut zračenja | 120 ° |
| Svjetlosni tok (Φ) po jedinici | 470 lm |
| Radni napon | 24 V |
| dim. | (D x Š x V) 5000 x 8 x 1.5 mm |
| Širina | 8 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Dužina | 5000 mm |
| Dužina po jedinici | 100 mm |
| Vrsta zaštite | IP00 |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Razred zaštite | II |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
Opis
Opis
Set LED fleksibilnih ploča, 4,8 W/m, 5 m, IP00, LED bijelo svjetlo, CRI veći od 80 m, stupanj zaštite sa strane prostorije: IP00, klasa zaštite: II, napon: 24V DC, kut snopa: 120,0 ° , 70 LED dioda po metru, razmak čipova (kratki razmak): 14,29 mm. Za individualnu upotrebu, LED savitljiva tiskana ploča može se skratiti svakih 100 mm. Najveća duljina sustava od 5000 mm ne smije se premašiti s jednim uvlačenjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.