Brumberg 65101103 65101103 podna svjetiljka E27
- Kataloški br:
- 3135932 - 62
- Oznaka:
- 65101103
- EAN:
- 4251433982562
- Kataloški br:
- 3135932 - 62
- Oznaka:
- 65101103
- EAN:
- 4251433982562
Brumberg 65101103 65101103 podna svjetiljka E27
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podna svjetiljka |
| Visina | 1500.00 mm |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 3 |
| Podnožak | E27 |
| Razred zaštite | II |
| dim. | (D x Š x V) 280.00 x 280.00 x 1500.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Širina | 280.00 mm |
| Dužina | 280.00 mm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED podna svjetiljka, IP54, strukturni grafit, ostalo. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna montaža, mjesto montaže: podna montaža, materijal: aluminij/staklo/plastika, klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP54, klasa zaštite: (EN 61140) II, napon: 230V AC 50Hz, snaga: W, broj lampi / utičnica: 3 komada, mogućnost podešavanja: nije podesiva, s predspojnim uređajem: ne, vrsta prigušivanja: preklopna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)