Brumberg 65231103 65231103 LED zidna svjetiljka LED siva
- Kataloški br:
- 3135770 - 62
- Oznaka:
- 65231103
- EAN:
- 4251433982920
- Kataloški br:
- 3135770 - 62
- Oznaka:
- 65231103
- EAN:
- 4251433982920
Brumberg 65231103 65231103 LED zidna svjetiljka LED siva
595.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 460 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 7 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (D x Š x V) 100.00 x 70.00 x 100.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 460 lm |
| Širina | 70.00 mm |
| Visina | 100.00 mm |
| Dužina | 100.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 460 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED nadgradna zidna svjetiljka, IP54, strukturni grafit, pravokutna. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna, mjesto montaže: zidna montaža, materijal: aluminij/staklo/plastika, klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP54, klasa zaštite: (EN 61140) I, napon: 230V AC 50Hz, snaga: 7 W, broj žarulja / utičnica: 1 kom, svjetlosni tok: 460 lm, temperatura boje: od 3.000 K do 3.000 K, boja svjetla: bijela, kut snopa: 24°, mogućnost podešavanja: zakretna, s kontrolnim uređajem: da , vrsta prigušivanja: preklopno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)