Brumberg 65233103 65233103 LED zidna svjetiljka LED siva
- Kataloški br:
- 3135792 - 62
- Oznaka:
- 65233103
- EAN:
- 4251433982425
- Kataloški br:
- 3135792 - 62
- Oznaka:
- 65233103
- EAN:
- 4251433982425
Brumberg 65233103 65233103 LED zidna svjetiljka LED siva
715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 1154 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 2 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 14 W |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (D x Š x V) 82.00 x 61.00 x 145.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 1154 lm |
| Širina | 61.00 mm |
| Visina | 145.00 mm |
| Dužina | 82.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 1154 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED nadgradna zidna svjetiljka, IP54, strukturni grafit, pravokutna. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna, mjesto montaže: zidna montaža, materijal: aluminij/staklo/plastika, klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP54, klasa zaštite: (EN 61140) I, napon: 230V AC 50Hz, snaga: 14 W, broj lampi / utičnica : 2 komada, svjetlosni tok: 1.154 lm, temperatura boje: od 3.000 K do 3.000 K, boja svjetla: bijela, mogućnost podešavanja: nije podesiva, s kontrolnim uređajem: da, vrsta prigušivanja: preklopiv.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)