Brumberg 65311103 65311103 vanjska solarna podna lampa LED LED fiksno ugrađena 2.2 W crna
- Kataloški br:
- 3135831 - 62
- Oznaka:
- 65311103
- EAN:
- 4251433982784
- Kataloški br:
- 3135831 - 62
- Oznaka:
- 65311103
- EAN:
- 4251433982784
Brumberg 65311103 65311103 vanjska solarna podna lampa LED LED fiksno ugrađena 2.2 W crna
995.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
995.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 2.2 W
- Ukupan svjetlosni tok= 210 lm
- Boja svjetla= 3050 K
- neutralna bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska solarna podna lampa |
| Radni napon | 3.7 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 2.2 W |
| Snaga | 2.2 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3050 K |
| Boja svjetla | neutralna bijela |
| Svjetlosni tok | 210 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 210 lm |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Razred zaštite | III |
| dim. | (D x Š x V) 184.00 x 184.00 x 383.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dizajn | lanterna |
| Širina | 184.00 mm |
| Visina | 383.00 mm |
| Dužina | 184.00 mm |
| Akumulator | da |
| Izračun svjetlostnog toka | 210 lm |
Opis
Opis
LED solarno svjetlo, IP65, strukturni grafit, pravokutno. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna, mjesto montaže: podna montaža, materijal: aluminij/staklo/plastika, klasa zaštite na strani prostorije: prema DIN EN 60529: IP65, klasa zaštite: (EN 61140) III, snaga: 2,2 W, br. lampica / grla: 1 kom, Svjetlosni tok: 210 lm, temperatura boje: od 2.650 K do 3.050 K, boja svjetla: bijela, kut snopa: 90°, mogućnost podešavanja: nije podesiva, s predspojnim uređajem: ne, vrsta prigušivanja: preklopiv.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.