Brumberg 88184183 88184183 svjetiljka za visokonaponski sustav šina bez LED crna
- Kataloški br:
- 3137405 - 62
- Oznaka:
- 88184183
- EAN:
- 4251433977889
- Kataloški br:
- 3137405 - 62
- Oznaka:
- 88184183
- EAN:
- 4251433977889
Brumberg 88184183 88184183 svjetiljka za visokonaponski sustav šina bez LED crna
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan svjetlosni tok= 4332 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za visokonaponski sustav šina |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | bez |
| Snaga po svjetiljci | 34 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 4332 lm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | II |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Ø) 97 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 97 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 4332 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 90-100 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
LED reflektor na stazu, preklopiv, teksturiran crni, okrugli. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: Površinska montaža, Mjesto montaže: Stropna montaža, Materijal: Aluminij, Klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP20, Klasa zaštite: (EN 61140) II, Napon: 230V AC 50Hz, Snaga: 33,5 W , Broj žarulja/grla: 1 kom, svjetlosni tok: 4.332 lm, temperatura boje: 3.000 K, boja svjetla: bijela, kut snopa: 40°, mogućnost podešavanja: rotirajuća i podesiva po glavi, s kontrolnim uređajem: da, vrsta zatamnjenja : promjenjiv.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.