Brumberg 88393175 88393175 LED reflektor za sustav šina LED 23 W bijela
- Kataloški br:
- 2599392 - 62
- Oznaka:
- 88393175
- EAN:
- 4251433938798
- Kataloški br:
- 2599392 - 62
- Oznaka:
- 88393175
- EAN:
- 4251433938798
Brumberg 88393175 88393175 LED reflektor za sustav šina LED 23 W bijela
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 23 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2779 lm
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED reflektor za sustav šina |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 23 W |
| Snaga | 23 W |
| Određene značajke žarulje | moguća montaža na strop moguča zidna montaža rotaciona rotirajuća |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 71 x 200 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 90-100 |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Ukupan svjetlosni tok | 2779 lm |
| Širina | 71 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 200 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Razred zaštite | I |
| Temperatura boje | 3500 K |
| Vanjski Ø | 71 mm |
| Kut zračenja | 40 ° |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)