Bulgin FX0462 držač osigurača Pogodno za (osigurače) fini osigurač 5 x 20 mm 10 A 230 V/AC 1 kom. Box
- Kataloški br:
- 3402701 - 62
- Oznaka:
- FX0462
- Kataloški br:
- 3402701 - 62
- Oznaka:
- FX0462
Bulgin FX0462 držač osigurača Pogodno za (osigurače) fini osigurač 5 x 20 mm 10 A 230 V/AC 1 kom. Box
14.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Box |
| Vrsta proizvoda | držač osigurača |
| Nazivni napon | 230 V/AC |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Boja | crna |
| Vrsta zaštite | IP68 |
| Pogodno za | fini osigurač 5 x 20 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Dužina | 44.6 mm |
| Promjer | 15.9 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (Ø x D) 15.9 mm x 44.6 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | FX0462 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)