BUTH55ED/12V DC-wg Eltako termo-higrostat sa satom za sabirnicu nadžbukna
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- EAN:
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Serija | Eltako |
| Vrsta montaže | nadžbukna |
| Dubina | 47 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Assembly arrangement | Basic element with complete housing |
| Colour | White |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Thermoplastic |
| Bus system KNX | FALSE |
| Bus system radio frequent | FALSE |
| Bus system Powernet | FALSE |
| Material | Plastic |
| Other bus systems | Other |
| Bus system LON | FALSE |
| Parallel-service possible | TRUE |
| RAL-number (similar) | 9016 |
| Degree of protection (IP) | Other |
| With LED indication | FALSE |
| Transparent | FALSE |
| Surface finishing | Glossy |
| Bus system KNX radio | FALSE |
| Radio frequent bidirectional | FALSE |
| Standby power consumption (solstandby) | 0.1 |
| Min. depth of built-in installation box | 47 |
| Vrsta proizvoda | termo-higrostat sa satom za sabirnicu |
Opis
Opis
Termohigrostat sa sabirnicom sa čisto bijelim sjajnim zaslonom za spajanje na RS485 sabirni pristupnik BGW14. Za pojedinačnu montažu ili montažu u sustav prekidača E-Design55. 80x80mm, 14mm visine. Dubina ugradnje 33mm. S podesivim dnevnim i noćnim ciljanim temperaturama i ciljanom vlagom. Osvijetljeni zaslon. Spremno za korištenje prema zadanim postavkama. Prijenos podataka i napajanje s 12V DC sklopnim napajanjem odvija se preko 4-žilne sabirnice. Gubitak u stanju mirovanja samo 0,1 vata. Senzor pametne kuće.