C & K Switches A11503RNZQ Rotary-Switch A Series okretni prekidač 125 V/AC, 125 V/DC 2.5 A Pozicije prebacivanja 3 1 kom.
- Kataloški br:
- 3278402 - 62
- Oznaka:
- A11503RNZQ
- EAN:
- 2050011255218
- Kataloški br:
- 3278402 - 62
- Oznaka:
- A11503RNZQ
- EAN:
- 2050011255218
C & K Switches A11503RNZQ Rotary-Switch A Series okretni prekidač 125 V/AC, 125 V/DC 2.5 A Pozicije prebacivanja 3 1 kom.
19.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | okretni prekidač |
| Vrsta aktiviranja | spljošten |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Pozicije prebacivanja | 3 |
| Kontaktni materijal | srebro |
| Priključak | lemno uho |
| Sklopni napon | 125 V/AC125 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 2.5 A |
| Os - Ø | 6.35 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | Rotary-Switch A Series |
| RoHS-konforno | Da |
| Broj polova | 3 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.