C & K Switches TDP04H0SBD1R DIP Switch TDP Series DIP prekidač Broj polova (broj) 4 1 kom. Tape on Full reel
- Kataloški br:
- 3279975 - 62
- Oznaka:
- TDP04H0SBD1R
- EAN:
- 2050011269895
- Kataloški br:
- 3279975 - 62
- Oznaka:
- TDP04H0SBD1R
- EAN:
- 2050011269895
C & K Switches TDP04H0SBD1R DIP Switch TDP Series DIP prekidač Broj polova (broj) 4 1 kom. Tape on Full reel
8.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| Vrsta proizvoda | DIP prekidač |
| Broj polova | 4 |
| Visina | 4.10 mm |
| RM | 1.27 mm |
| Električni vijek trajanja | 1000 |
| Tip | DIP Switch TDP Series |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Model aktuatora | plosnati |
| Vrsta aktuatora | Piano |
| Priključak | SMT |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
| Prebacivanje struje (maks.) | 25 mA |
| Sklopni napon | 24 V/DC |
| Kontaktni materijal | bakrena legura, pozlaćena |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.