C & K Switches V80102SS05Q Slide-Switch V Series klizni prekidač 125 V/AC, 30 V/DC 10 A 2 x off/on 1 kom. Bulk
- Kataloški br:
- 3280080 - 62
- Oznaka:
- V80102SS05Q
- EAN:
- 2050011270686
- Kataloški br:
- 3280080 - 62
- Oznaka:
- V80102SS05Q
- EAN:
- 2050011270686
C & K Switches V80102SS05Q Slide-Switch V Series klizni prekidač 125 V/AC, 30 V/DC 10 A 2 x off/on 1 kom. Bulk
16.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Vrsta proizvoda | klizni prekidač |
| Položaj prebacivanja | 2 x off/on |
| Priključak | ravan priključak 2.8 mm |
| Kontaktni materijal | bakar, posrebrnjen |
| Električni vijek trajanja | 10000 |
| Sklopni napon | 125 V/AC30 V/DC |
| Prebacivanje struje (maks.) | 10 A |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | Slide-Switch V Series |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta osvjetljenja | bez |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.