čahurasto kućište HC-COM-HHFS-1TGM25-PL-BK 1012520 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3452716 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3452716 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
čahurasto kućište HC-COM-HHFS-1TGM25-PL-BK 1012520 Phoenix Contact 1 kom.
29.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-COM-HHFS-1TGM25-PL-BK |
| Vrsta proizvoda | čahurasto kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 1012520 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vrsta zaštite | IK06 IP66 (montirano) |
| Dubina | 48.8 mm |
| Visina | 84 mm |
| Širina | 39 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Width | 39 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 84 mm |
| Depth | 48.8 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Black |
| Type of locking | Single locking lever |
| Number of conduit inlets | 1 |
| With cable screw gland | TRUE |
| EMC-version | FALSE |
| Housing material | Other |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Impact strength | IK06 |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | FALSE |
| Type of housing | Plug case |
| Degree of protection (IP), mounted | IP66 |
| Position cable feed | Other |
| Position of the shackle | None |
| Mounting method of the cable gland | Metric |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.