čahurasto kućište HC-EVO-M1-HHFS-PLBK 1424436 Phoenix Contact 1 kom.
- Kataloški br:
- 3453008 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
- Kataloški br:
- 3453008 - 62
- EAN:
- 4.05563E+12
čahurasto kućište HC-EVO-M1-HHFS-PLBK 1424436 Phoenix Contact 1 kom.
27.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | HC-EVO-M1-HHFS-PLBK |
| Vrsta proizvoda | čahurasto kućište |
| Proizvođač-br. dijela | 1424436 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Vrsta zaštite | IK06 IP66 (montirano) |
| Dubina | 50 mm |
| Visina | 72 mm |
| Širina | 30.4 mm |
| Boja kućišta | crna |
| Width | 30.4 mm |
| UV resistant | FALSE |
| Height | 72 mm |
| Depth | 50 mm |
| With hinged lid | FALSE |
| Housing colour | Black |
| Type of locking | Single locking lever |
| Number of conduit inlets | 1 |
| With cable screw gland | FALSE |
| EMC-version | FALSE |
| Housing material | Other |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Impact strength | IK06 |
| With distance piece | FALSE |
| With sealing | FALSE |
| Type of housing | Plug case |
| Degree of protection (IP), mounted | IP66 |
| Position cable feed | Other |
| Position of the shackle | None |
| Mounting method of the cable gland | Bayonet |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.