Calima 46082 LED svjetiljka na akumulator svjetiljka za kampiranje 107 lm pogon na punjivu bateriju 120 g bijela
- Kataloški br:
- 3474022 - 62
- Oznaka:
- 46082
- EAN:
- 4049145460825
- Kataloški br:
- 3474022 - 62
- Oznaka:
- 46082
- EAN:
- 4049145460825
Calima 46082 LED svjetiljka na akumulator svjetiljka za kampiranje 107 lm pogon na punjivu bateriju 120 g bijela
51.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tri temperature boje
- Svjetlost: 107 lumena
- Domet senzora svjetla je 120° i 3 metra
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za kampiranje |
| Vrsta | LED svjetiljka na akumulator |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Dužina | 400 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 40 mm |
| Baterije | 1 kom. |
| Tip baterije | Li-Ion blok |
| Boja | bijela |
| Svjetlosni tok | 107 lm |
| Težina | 120 g |
| dim. | (D x Š x V) 400 x 40 x 10 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Tehnologija | litijev |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
Opis
Opis
Savršeno prikladno kao osnovna jedinica u ormarima ili za upotrebu u karavanima i kamperima:
Ovo praktično rješenje za rasvjetu s detektorom pokreta osigurava svjetlo kada je potrebno u svim tamnim kutovima. Bilo da se radi o kuhinjskom ormariću, ormaru ili drugim teško dostupnim mjestima – svjetlo se automatski pali i pouzdano osvjetljava svaki kutak.
Lako se puni putem USB-a, a s duljinom od 30 cm, instalacija je posebno jednostavna zahvaljujući dvama ljepljivim magnetima. Sa svjetlinom od 107 lumena i kapacitetom baterije
S litij-ionskom baterijom od 3,7 V, 450 mAh i 1,665 Wh, ova lampa nudi tri temperature boje.
USB-C kabel za punjenje uključen.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovo praktično rješenje za rasvjetu s detektorom pokreta osigurava svjetlo kada je potrebno u svim tamnim kutovima. Bilo da se radi o kuhinjskom ormariću, ormaru ili drugim teško dostupnim mjestima – svjetlo se automatski pali i pouzdano osvjetljava svaki kutak.
Lako se puni putem USB-a, a s duljinom od 30 cm, instalacija je posebno jednostavna zahvaljujući dvama ljepljivim magnetima. Sa svjetlinom od 107 lumena i kapacitetom baterije
S litij-ionskom baterijom od 3,7 V, 450 mAh i 1,665 Wh, ova lampa nudi tri temperature boje.
USB-C kabel za punjenje uključen.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Senzor pokreta
- Magnetska zona
- Upute za uporabu
Opseg isporuke
- USB-C kabel za punjenje
- Metalne ploče s ljepljivim premazom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)