Camdenboss CBRS03SWH univerzalno kućište 51 x 51 x 25.5 ABS plastika bijela 25 St.
- Kataloški br:
- 2694345 - 62
- Oznaka:
- CBRS03SWH
- Kataloški br:
- 2694345 - 62
- Oznaka:
- CBRS03SWH
Camdenboss CBRS03SWH univerzalno kućište 51 x 51 x 25.5 ABS plastika bijela 25 St.
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | univerzalno kućište |
| Materijal | ABS plastika |
| Boja | bijela |
| Dužina | 51 mm |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 25.5 mm |
| Sadržaj | 25 St. |
| dim. | (D x Š x V) 51 x 51 x 25.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CBRS03SWH |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Solid construction
- Colour white RAL9003
- Size 3 51 x 51 x 25.5mm
- Front and back clip together construction
- Internal PCB Mount pillars
- Fits Arduino development board
- Rear knockout for cable entry (20mm diameter)
- Recessed front face for overlays
- Recessed rear face for additional labelling
- Materials ABS UL94-V0
- Operating temperature -10°C to + 70°C
- Standard unit includes lid and base
- Manufactured in the UK
- CamdenBoss CBRS03SWH
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.