Camdenboss CHDASMP34 čelik čelik (D x Š) 266 mm x 166 mm 10 St.
- Kataloški br:
- 2706294 - 62
- Oznaka:
- CHDASMP34
- EAN:
- 2050008229390
- Kataloški br:
- 2706294 - 62
- Oznaka:
- CHDASMP34
- EAN:
- 2050008229390
Camdenboss CHDASMP34 čelik čelik (D x Š) 266 mm x 166 mm 10 St.
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | čelik |
| Dužina | 266 mm |
| Širina | 166 mm |
| dim. | (D x Š) 266 mm x 166 mm |
| Materijal | čelik |
| Sadržaj | 10 St. |
| Tip | CHDASMP34 |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Dimensions: 266 x 166mm
- Material: steel
- Colour: natural
- CamdenBoss type CHDASMP34
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.