Camdenboss CHDX8-322C univerzalno kućište 260 x 110 x 100 ABS plastika siva 5 St.
- Kataloški br:
- 2686599 - 62
- Oznaka:
- CHDX8-322C
- Kataloški br:
- 2686599 - 62
- Oznaka:
- CHDX8-322C
Camdenboss CHDX8-322C univerzalno kućište 260 x 110 x 100 ABS plastika siva 5 St.
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | univerzalno kućište |
| Određene značajke | s prozirnim preklopnim poklopcem |
| Materijal | ABS plastika |
| Vrsta zaštite | IP66 IP67 |
| Boja | siva |
| Dužina | 260 mm |
| Širina | 110 mm |
| Visina | 100 mm |
| Sadržaj | 5 St. |
| dim. | (D x Š x V) 260 x 110 x 100 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CHDX8-322C |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Size: L x W x H: 260 x 110 x 100mm
- Heavy duty hinged and latched enclosure with transparent lid
- Moulded in high quality ABS
- IK07/08 impact tested
- IP66/67 rated
- Gasket included
- UL rating: UL94-V0
- PCB pillars in the base for PCB mounting
- Brass inserts in the base
- Colour: grey
- CamdenBoss type CHDX8-322C
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.