Canon imagePROGRAF TC-21 pisač velikog formata A1
- Kataloški br:
- 3477028 - 62
- Oznaka:
- 7055C003
- EAN:
- 4549292245660
- Kataloški br:
- 3477028 - 62
- Oznaka:
- 7055C003
- EAN:
- 4549292245660
Canon imagePROGRAF TC-21 pisač velikog formata A1
2,955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inkjet 2400 x 1200 DPI u boji
- A1 (594 x 841 mm) listovi za rezanje. Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- USB priključak, Ethernet/LAN, WLAN
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pisač velikog formata |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 2400 x 1200 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A1 |
| Kapacitet papira | Maksimalne dimenzije role (DxV): 400x11 cm |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-B WLAN |
| Određene značajke | ispisivanje velikih formata kompatibilan s mrežom kompatibilan s WLAN-om |
| Širina | 968 mm |
| Visina | 245 mm |
| Dubina | 533 mm |
| dim. | (Š x V x D) 968 x 245 x 533 mm |
| Boja | crna bijela |
| Težina | 45 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Funkcija faksa | ne |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Serija | imagePROGRAF |
| Boja | crna cijan purpurno crven žut |
| Kapacitet pohrane | 1 GB |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.07 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 28 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| 15 - 30 °C | |
| da | |
| 4 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| 2.3 W | |
| 11 cm | |
| da | |
| 10 - 80 % | |
| 45 kg | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.