Canon imagePROGRAF TM-340 pisač velikog formata A0
- Kataloški br:
- 3477027 - 62
- Oznaka:
- 6248C003
- EAN:
- 4549292221152
- Kataloški br:
- 3477027 - 62
- Oznaka:
- 6248C003
- EAN:
- 4549292221152
Canon imagePROGRAF TM-340 pisač velikog formata A0
6,410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bubblejet 2400 x 1200 DPI u boji
- Listovi za rezanje A0 (841 x 1189 mm). Boje ispisa: crna, cijan, magenta, mat crna, žuta
- USB priključak, Ethernet/LAN, WLAN
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pisač velikog formata |
| Raspon funkcija | štampač |
| Razlučivost ispisa | 2400 x 1200 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A0 |
| Kapacitet papira | Maksimalne dimenzije role (DxV): 180x15 cm |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-B WLAN |
| Određene značajke | ispisivanje velikih formata kompatibilan s mrežom kompatibilan s WLAN-om |
| Širina | 1285 mm |
| Visina | 1060 mm |
| Dubina | 756 mm |
| dim. | (Š x V x D) 1285 x 1060 x 756 mm |
| Boja | crna bijela |
| Težina | 59.2 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Funkcija faksa | ne |
| Mreža | da |
| WLAN | da |
| Serija | imagePROGRAF |
| Zaslon (inči) | 4.3 palac |
| Boja | crna cijan purpurno crven |
| Kapacitet pohrane | 2 GB |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.1 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 65 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| 15 - 30 °C | |
| da | |
| 18 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 39 dB | |
| 35 dB | |
| 5 | |
| da | |
| 2.2 W | |
| 15 cm | |
| da | |
| 10 - 80 % | |
| 100 kg | |
| da |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.