Captiva Desktop pc Power Starter R65-279 AMD Ryzen 5 A520 4.4 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD 65279
- Kataloški br:
- 3402348 - 62
- Oznaka:
- 65279
- EAN:
- 4046373652794
- Kataloški br:
- 3402348 - 62
- Oznaka:
- 65279
- EAN:
- 4046373652794
Captiva Desktop pc Power Starter R65-279 AMD Ryzen 5 A520 4.4 GHz 16 GB RAM 1 TB SSD 65279
2,890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 5 A520 6 Jezgra(-e) / max. 4.4 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-SDRAM
- 1 TB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 A520 |
| Procesor / model | A520 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | da |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB 3.2 gen. 2 HDMI™ |
| Boja | višebojna |
| Širina | 235 mm |
| Visina | 488 mm |
| Dubina | 495 mm |
| Težina | 11.3 kg |
| Snaga napajanja | 350 W |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Security (probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU brand | AMD |
| WLAN | da |
| Eternet LAN | da |
| Broj instaliranih uređaja za skladištenje | 1 |
| Uključuje monitor | ne |
| Izlazi za slušalice | 3 |
| Priključak za mikrofon/ulaz | da |
| DVI port | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Broj procesora | 1 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)