Captiva Gaming pc Captiva PC Advanced Gaming R92-737 (Ryze 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 5 5500 16 GB RAM 1 TB SSD NVIDIA G
- Kataloški br:
- 3443759 - 62
- Oznaka:
- 92737
- EAN:
- 4046373927373
- Kataloški br:
- 3443759 - 62
- Oznaka:
- 92737
- EAN:
- 4046373927373
Captiva Gaming pc Captiva PC Advanced Gaming R92-737 (Ryze 2.5 cm (1 palac) AMD Ryzen 5 5500 16 GB RAM 1 TB SSD NVIDIA G
3,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- AMD Ryzen 5 5500
- Radna memorija: 16 GB 3200 MHz
- 1 TB SSD
- NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti GDDR7
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 5500 |
| Procesor / model | 5500 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.6 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Boja | crna |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 420 mm |
| Dubina | 460 mm |
| Težina | 11 kg |
| Snaga napajanja | 450 W |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Security (probna verzija), Windows 11 Home (64-bitna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
| Broj USB | 8 x |
| Područje primjene | igre |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| 1 | |
| 3 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- AMD Ryzen™ 5 5500 3,60 GHz Cezanne
- Nvidia® GeForce® RTX™ 5060 Ti 8 GB GDDR7
- 16GB DDR4 RAM
- 1TB M.2 NVMe SSD
- Windows 11 Home 64-bitni
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)