Carson Modellsport Glow Rider plava boja 1:12 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. baterija, punj
- Kataloški br:
- 3398508 - 62
- Oznaka:
- 500404299
- EAN:
- 4005299014246
- Kataloški br:
- 3398508 - 62
- Oznaka:
- 500404299
- EAN:
- 4005299014246
Carson Modellsport Glow Rider plava boja 1:12 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. baterija, punj
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Daljinski upravljač od 2,4 GHz za više igrača
- LED osvijetljeno tijelo sa spektakularnim svjetlosnim efektima za noćne utrke
- Precizno upravljanje zahvaljujući potpunom ovjesu
- Gume za terensko prianjanje za svaki teren
- Dugo vrijeme putovanja od 25 minuta pri punom opterećenju
- Idealno za početnike i napredne korisnike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:12 |
| dim. | (D x Š x V) 340 x 215 x 123 mm |
| Izvedba modela | 100% RtR |
| Težina | 570 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | uklj. baterija, punjač i odašiljačka baterije |
| Vrijeme vožnje | 25 min |
| Daljinsko upravljanje | Daljinski upravljač od 2.4 GHz |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | plava boja |
| Model | Sjajni jahač |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 123 mm |
| Dužina | 340 mm |
Opis
Opis
Neka bude svjetlost: S Carson Glow Riderom, snovi o noćnim utrkama punim akcije sa spektakularnim LED efektima postaju stvarnost! Osvijetljeno tijelo zasigurno će privući poglede. Vozilo je spremno za rad i opremljeno s 1x 2,4 GHz sustavom daljinskog upravljanja, 1x Li-Ion baterijom za pogon (7,4 V/500 mAh), 1x USB punjačem, 2x baterijama za odašiljač LR06/AA i detaljnim uputama. Kada je potpuno napunjen i u punom kapacitetu, moguće je do 25 minuta vožnje, uključujući svjetlosni spektakl. Uz razrađenu LED rasvjetu, precizno upravljanje koje proizlazi iz potpunog ovjesa i prianjajućih terenskih guma također osvaja bodove. Glow Rider je savršeno vozilo za početnike i napredne vozače sa strašću prema svjetlosnim efektima i estetici.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Model spreman za vožnju
- Daljinski upravljač od 2,4GHz
- Li-ionska baterija za pogon 7,4 V / 500 mAh
- Punjač
- Baterije odašiljača LR06 AA
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)