Carson Modellsport King of Dirt 2.0 narančasta, crna 1:8 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. bat
- Kataloški br:
- 3398511 - 62
- Oznaka:
- 500409094
- EAN:
- 4005299015342
- Kataloški br:
- 3398511 - 62
- Oznaka:
- 500409094
- EAN:
- 4005299015342
Carson Modellsport King of Dirt 2.0 narančasta, crna 1:8 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. bat
1,570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 100 A HOBBYWING set bez četkica 4S s motorom od 2100Kv
- Priključak za bateriju XT90
- Servo upravljača od 9 kg s metalnim zupčanikom
- Aluminijski amortizer tlaka ulja
- Precizno glodana aluminijska ploča šasije od 3 mm
- Prianjajuće, robusne terenske gume
- Brzina do 75 km/h
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:8 |
| dim. | (D x Š x V) 555 x 365 x 200 mm |
| Izvedba modela | 100% RtR |
| Brzina (maks.) | 80 km/h |
| Težina | 3936 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | uklj. baterija, punjač i odašiljačka baterije |
| Daljinsko upravljanje | Daljinski upravljač od 2.4 GHz |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | narančasta crna |
| Model | Kralj prljavštine 2.0 |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 365 mm |
| Visina | 200 mm |
| Dužina | 555 mm |
Opis
Opis
1:8 Kralj prljavštine 2.0 – Vrhunski terenski stroj!
Doživite čistu off-road akciju s 1:8 King of Dirt 2.0 100% RTR u jarko narančastoj boji! Ovaj visokoučinkoviti RC automobil postavlja nove standarde u brzini, snazi i kontroli. Zahvaljujući 100 A HOBBYWING Brushless Set 4S motoru s 2100Kv, King of Dirt postiže impresivnih 75 km/h – spreman za svaki teren! Prianjajuće, robusne terenske gume osiguravaju maksimalno prianjanje, dok aluminijski amortizeri pod tlakom ulja bez napora ublažavaju čak i najteže skokove i neravan teren. Precizno glodana aluminijska šasija od 3 mm nudi maksimalnu stabilnost, dok snažni servo upravljač od 9 kg s metalnim zupčanicima osigurava preciznu kontrolu. Priključak baterije XT90 pruža pouzdano napajanje za duga vremena vožnje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Doživite čistu off-road akciju s 1:8 King of Dirt 2.0 100% RTR u jarko narančastoj boji! Ovaj visokoučinkoviti RC automobil postavlja nove standarde u brzini, snazi i kontroli. Zahvaljujući 100 A HOBBYWING Brushless Set 4S motoru s 2100Kv, King of Dirt postiže impresivnih 75 km/h – spreman za svaki teren! Prianjajuće, robusne terenske gume osiguravaju maksimalno prianjanje, dok aluminijski amortizeri pod tlakom ulja bez napora ublažavaju čak i najteže skokove i neravan teren. Precizno glodana aluminijska šasija od 3 mm nudi maksimalnu stabilnost, dok snažni servo upravljač od 9 kg s metalnim zupčanicima osigurava preciznu kontrolu. Priključak baterije XT90 pruža pouzdano napajanje za duga vremena vožnje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Model spreman za vožnju
- Daljinski upravljač od 2,4 GHz
- 2x Lipo baterija za pogon 7,4 V / 3800 mAh
- 4x baterije za odašiljač LR06/AA
- Punjač
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)