CasaFan AIROS ECO DESIGN WALL SW zidni ventilator 25 W (Ø x V) 40 cm x 540 mm crna sa daljinskim upravljačem, odbrojavan
- Kataloški br:
- 3450956 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450956 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan AIROS ECO DESIGN WALL SW zidni ventilator 25 W (Ø x V) 40 cm x 540 mm crna sa daljinskim upravljačem, odbrojavan
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zahvaljujući modernom dizajnu, uređaj je idealan za mnoge koncepte prostora.
- - Ravnomjerna cirkulacija zraka vertikalnim i horizontalnim kretanjem.
- - Visoka cirkulacija zraka uz minimalnu potrošnju energije – idealno za dugotrajnu upotrebu.
- - Jednostavno korištenje zahvaljujući euro utikaču duljine 1,8 metara.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 5 |
| Promjer | 40 cm |
| Snaga | 25 W |
| Protok zraka | 2.960 m³/h |
| Broj okretaja | 1220 U/min |
| Razvoj buke | 36.46 dBA |
| Rešetka-Ø | 40,4 cm |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Okretni raspon maks. | 80 ° |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje |
| dim. | (Ø x V) 40 cm x 540 mm |
| Težina | 3549 g |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 7 |
| Maks. broj okretaja | 1010 U/min |
| Razine brzine | 5 |
| Maks. potrošena snaga | 45 W |
| Kapacitet protoka zraka | 2960 m³/h |
| Materijal | plastika |
| Visina | 540 mm |
| Dužina | 404 mm |
| Dubina | 350 mm |
| Omjer usluga | 2.7 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
CasaFan Airos Eco Design Wall je zidni ventilator modernog dizajna. Zahvaljujući automatskoj vertikalnoj i horizontalnoj oscilaciji, osigurava ravnomjernu raspodjelu zraka po cijeloj prostoriji. Energetski učinkovit motor nudi snažne performanse uz nisku potrošnju. 6 razina brzine i smjer protoka zraka mogu se praktično kontrolirati daljinskim upravljačem ili softverskom sklopkom. Instalacija pomoću stabilnog sustava kuka vrlo je praktična i fleksibilna.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Zidni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.