CasaFan Airos Eco Tower SW toranj ventilator 30 W (Ø x V) 18 cm x 1090 mm crna sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3450803 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450803 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan Airos Eco Tower SW toranj ventilator 30 W (Ø x V) 18 cm x 1090 mm crna sa daljinskim upravljačem
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Kompaktan dizajn: Idealan za korištenje kod kuće ili u uredu.
- - Praktične mogućnosti upravljanja za individualne potrebe – 12 razina, timer, oscilacija.
- - Praktično upravljanje putem daljinskog upravljača, uključujući funkciju timera
- - Također pogodno za spavaće sobe zahvaljujući LED zaslonu koji se može prebacivati.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | toranj ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 12 |
| Promjer | 18 cm |
| Snaga | 30 W |
| Protok zraka | 2.052 m³/h |
| Broj okretaja | 1460 U/min |
| Razvoj buke | 41.5 dBA |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Okretni raspon maks. | 90 ° |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 18 cm x 1090 mm |
| Težina | 3730 g |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 9 |
| Maks. broj okretaja | 1460 U/min |
| Maks. potrošena snaga | 30 W |
| Kapacitet protoka zraka | 2052 m³/h |
| Materijal | plastika |
| Visina | 1090 mm |
| Dužina | 180 mm |
| Dubina | 330 mm |
| Omjer usluga | 1.14 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
CasaFan Airos Eco Tower impresionira svojim modernim dizajnom i kompaktnom konstrukcijom – idealan za životne i radne prostore. S oscilacijom, 12 razina brzine i 5 načina rada vjetra (Automatski, Normalni, Priroda, Spavanje, Šuma), protok zraka može se individualno podešavati. Daljinski upravljač i funkcija timera omogućuju praktično upravljanje i fleksibilno korištenje. Bilo da se radi o koncentriranom radu ili opuštajućim trenucima – Eco Tower SW osigurava učinkovitu i ugodnu cirkulaciju zraka u svakoj prostoriji. Moderni EC/DC motor omogućuje visoku energetsku učinkovitost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Toranj ventilatora
- - Upute za montažu i uporabu
Komentar
Baterije za daljinski upravljač naručite zasebno
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.