CasaFan CLASSIC OUTDOOR 132 WE-PR Flügel Kunststoff Palme/Rattan braun stropni ventilator 61 W (Ø x V) 132 cm x 375 mm b
- Kataloški br:
- 3450935 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450935 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan CLASSIC OUTDOOR 132 WE-PR Flügel Kunststoff Palme/Rattan braun stropni ventilator 61 W (Ø x V) 132 cm x 375 mm b
1,025.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,025.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- '- Idealno za natkrivene verande, balkone ili terase.
- - Stropni ventilator otporan na vremenske uvjete s IP44 zaštitom – pogodan za upotrebu u zaštićenim vanjskim prostorima.
- - Upravljanje putem prekidača za povlačenje s 3 stupnja brzine, kao i naprijed i nazad.
- - Uključujući stropnu šipku od 150 mm – moguća je montaža na kosine s pomoćnom konstrukcijom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 61 W |
| Protok zraka | 7.852 m³/h |
| Broj okretaja | 176 U/min |
| Razvoj buke | 27.6 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | smeđa boja |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 375 mm |
| Težina | 8479 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 5 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 176 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 61 W |
| Kapacitet protoka zraka | 7852 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 375 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 2.1 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Stropni ventilator CasaFan Classic Outdoor dodaje tropski štih zaštićenim vanjskim prostorima poput veranda ili natkrivenih terasa i optimalno je otporan na vremenske uvjete zahvaljujući svojoj IP44 zaštiti. Ovisno o modelu, možete birati između krila u izgledu palme ili ratana za egzotičan ambijent ili glatkih verzija u bijeloj ili brončanoj boji za klasičan izgled. Sve verzije izrađene su od plastike otporne na vremenske uvjete i osiguravaju ugodnu cirkulaciju zraka. Tri razine brzine, kao i naprijed i nazad, mogu se praktično kontrolirati pomoću prekidača na povlačenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Povucite prekidač
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.