CasaFan DESK2PROTECT IP54 SL stolni ventilator (D x Š x V) 350 x 325 x 445 mm bijela
- Kataloški br:
- 3450959 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450959 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan DESK2PROTECT IP54 SL stolni ventilator (D x Š x V) 350 x 325 x 445 mm bijela
535.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
535.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Visokoučinkoviti ventilator s 3 stupnja brzine.
- - Fleksibilno podesivo: Podesivo po visini s vertikalnim nagibom.
- - Klasa zaštite IP54 idealna za zahtjevne primjene.
- - Robusna izvedba s 2,5 m kabela za napajanje (H07RN-F G 3×1,0 mm²) i zaštitnim kontaktnim utikačem.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Protok zraka | 2.250 m³/h |
| Razvoj buke | 40.8 dBA |
| Rešetka-Ø | 32,5 cm |
| Boja krila | aluminij boja |
| Boja kućišta | bijela |
| dim. | (D x Š x V) 350 x 325 x 445 mm |
| Težina | 4952 g |
| Dužina kabela | 2.5 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Maks. broj okretaja | 1360 U/min |
| Maks. potrošena snaga | 43 W |
| Kapacitet protoka zraka | 2250 m³/h |
| Materijal | čelik aluminij |
| Visina | 445 mm |
| Dužina | 350 mm |
| Dubina | 160 mm |
| Omjer usluga | 1.00 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 325 mm |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Material (detalji) | Metal |
| Izvedba | Kućni ventilator s rešetkama |
| Potrošnja struje u pogonu | 43 W |
| Napajanje strujom | 220 – 240 V V |
| ne | |
| 3 | |
| da | |
| 3 | |
| 130 ° | |
| 2.5 m | |
| da | |
| ne |
Opis
Opis
DESK2PROTECT SL; CasaFan Safeline visokoučinkoviti stolni/nadstropni ventilator za komercijalnu upotrebu, 43 W, 220-240 V~50 Hz, zaštitna rešetka 350 mm, klasa zaštite IP44, 2420 m³/h prema EN 60879, zaštitna rešetka, kućište, okvir i baza izrađeni od čelika s dvostrukim antikorozivnim premazom, bijela boja, 2-polni glavni prekidač, 3 brzine putem zatvorenog pritisnog gumba, vertikalni nagib podesiv od 130°, robusna konstrukcija s ručkom za nošenje, zatvoren, motor s kugličnim ležajem, 2,5 m gumeni kabel za visoka mehanička opterećenja H07RN-F 3 x 1,0 mm² s uzemljenjem, certificiran prema Direktivi o strojevima 2006/42/EZ Dio 1 za komercijalnu upotrebu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stolni ventilator
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.