CasaFan ECO NEO III 180-4 BN-WN/SI WiFi Flügel Wenge/silber stropni ventilator 28 W (Ø x V) 180 cm x 360 mm krom (brušen
- Kataloški br:
- 3450878 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450878 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan ECO NEO III 180-4 BN-WN/SI WiFi Flügel Wenge/silber stropni ventilator 28 W (Ø x V) 180 cm x 360 mm krom (brušen
1,585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Može se prilagoditi bilo kojem konceptu prostorije zahvaljujući mnogim varijacijama boja i veličina.
- - Moderni motor koji štedi energiju osigurava nježnu cirkulaciju zraka uz minimalnu potrošnju energije.
- - Praktično upravljanje putem daljinskog upravljača ili WiFi-ja. Upravljanje 0-10 V dostupno je kao dodatna oprema.
- - Ugradnja na nagibima do 23° i idealna za prostorije do 45 m² za optimalnu cirkulaciju zraka.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 180 cm |
| Snaga | 28 W |
| Protok zraka | 11.838 m³/h |
| Broj okretaja | 110 U/min |
| Razvoj buke | 23.6 dBA |
| Rešetka-Ø | 180 cm |
| Boja krila | Wenge srebrna |
| Boja kućišta | krom (brušeni) boja |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje zimski pogon kontrolirano aplikacijom |
| dim. | (Ø x V) 180 cm x 360 mm |
| Težina | 6564 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 110 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 28 W |
| Kapacitet protoka zraka | 11838 m³/h |
| Materijal | čelik drvo |
| Visina | 360 mm |
| Dužina | 1800 mm |
| Dubina | 1800 mm |
| Omjer usluga | 7 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1800 mm |
Opis
Opis
CasaFan ECO NEO III kombinira moderan dizajn s inovativnom tehnologijom i fleksibilno se prilagođava svakom životnom ili radnom okruženju. Dostupne u raznim veličinama i bojama, reverzibilne ploče s dvije ukrasne strane nude širok raspon mogućnosti dizajna. Zahvaljujući inteligentnom upravljanju i tihom, energetski učinkovitom motoru, ventilator osigurava cirkulaciju zraka tijekom cijele godine. Brzina i osvjetljenje mogu se praktično kontrolirati putem daljinskog upravljača ili WiFi-ja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Zidni nosač
- - Daljinski upravljač
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.