CasaFan ECO VENTOS IP44 132 WE-WE WiFi Flügel weiß stropni ventilator 26 W (Ø x V) 132 cm x 435 mm bijela sa daljinskim
- Kataloški br:
- 3450955 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450955 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan ECO VENTOS IP44 132 WE-WE WiFi Flügel weiß stropni ventilator 26 W (Ø x V) 132 cm x 435 mm bijela sa daljinskim
1,780.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,780.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ´- Moderan dizajn – posebno razvijen za vanjske prostore.
- - Štedi električnu energiju i osigurava ugodnu svježinu uz minimalnu potrošnju.
- - Praktično upravljanje putem daljinskog upravljača ili aplikacije omogućuje kontrolu protoka zraka po želji.
- - S opcionalnim svjetlom, prikladno i za večernje sate.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 26 W |
| Protok zraka | 9.357 m³/h |
| Broj okretaja | 171 U/min |
| Razvoj buke | 30.7 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje zimski pogon kontrolirano aplikacijom |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 435 mm |
| Težina | 6457 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 171 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 25,5 W |
| Kapacitet protoka zraka | 9357 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 435 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 5.6 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
CasaFan Eco Ventos je savršen izbor za moderne terase i impresionira svojim učinkovitim performansama. Svojim dizajnom i krilima od satenasto mat plastike, prekrasan je dodatak konceptima terasa. Tihi motor osigurava glatko kretanje zraka, dok WiFi kompatibilnost i daljinski upravljač omogućuju fleksibilno upravljanje – prilagođeno vašim potrebama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Daljinski upravljač za montažu na zid
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.