CasaFan FLAT 103-III MG-EA/BU Flügel Eiche antik/Buche stropni ventilator 65 W (Ø x V) 103 cm x 164 mm mjedena reverzibi
- Kataloški br:
- 3450913 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450913 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan FLAT 103-III MG-EA/BU Flügel Eiche antik/Buche stropni ventilator 65 W (Ø x V) 103 cm x 164 mm mjedena reverzibi
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- '- 5 drvenih krila koja se mogu okrenuti s dva različita dekora.
- - Ravni dizajn idealan za sobe s niskim, ravnim stropovima
- - AC motor s 3 brzine i ljetnim/zimskim radom.
- - Idealno za dnevne sobe, spavaće sobe ili radne prostore.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 103 cm |
| Snaga | 65 W |
| Protok zraka | 7.492 m³/h |
| Broj okretaja | 225 U/min |
| Razvoj buke | 31.7 dBA |
| Rešetka-Ø | 103 cm |
| Boja krila | starinski hrast bukva boja |
| Boja kućišta | mjedena |
| Određene značajke ventilatora | reverzibilne lopatice zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 103 cm x 164 mm |
| Težina | 5986 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 5 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 225 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 63 W |
| Kapacitet protoka zraka | 7492 m³/h |
| Materijal | čelik drvo |
| Visina | 164 mm |
| Dužina | 1030 mm |
| Dubina | 1030 mm |
| Omjer usluga | 2 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1030 mm |
Opis
Opis
CasaFan Classic Flat III impresionira kao kompaktan, klasičan i funkcionalan stropni ventilator koji skladno spaja dizajn i funkciju. Svojim ravnim dizajnom i visokokvalitetnim materijalima besprijekorno se uklapa u dnevne sobe, spavaće sobe ili radne prostore do 20 m². Glatkohodni AC motor nudi tri brzine, kao i praktičnu funkciju ljeto/zima putem kliznog prekidača. Praktično se upravlja pomoću prekidača na povlačenje. Idealno za prostorije s ravnim stropovima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Povucite prekidač
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.