CasaFan GREYHOUND TV 36-SL WE stolni ventilator bijela
- Kataloški br:
- 3450961 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450961 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan GREYHOUND TV 36-SL WE stolni ventilator bijela
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ´- Samostojeći, zidni ili stolni ventilator klasičnog dizajna – idealan za ured, dom i komercijalnu upotrebu.
- - Prozirni impeler s 3 lopatice – aerodinamički optimiziran za visoke zračne performanse.
- - Jednostavno spajanje zahvaljujući euro utikaču.
- - S preklopivom oscilacijom i prikladno za kontinuirani rad.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Protok zraka | 2.900 m³/h |
| Razvoj buke | 31.1 dBA |
| Rešetka-Ø | 345 cm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Okretni raspon maks. | 85 ° |
| Težina | 2277 g |
| Dužina kabela | 1.8 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Maks. broj okretaja | 1310 U/min |
| Maks. potrošena snaga | 32,9 W |
| Kapacitet protoka zraka | 2900 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 460 mm |
| Dužina | 345 mm |
| Dubina | 275 mm |
| Omjer usluga | 1.47 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
Serija CasaFan Greyhound kombinira robusnu tehnologiju s funkcionalnim dizajnom – dostupna je kao podni, zidni ili stolni model. Aerodinamički optimizirano rotorsko kolo s tri lopatice osigurava ravnomjernu cirkulaciju zraka. Podnožje podesivo po visini i nagibna glava ventilatora omogućuju fleksibilno usmjeravanje protoka zraka. Svi modeli dostupni su u bijeloj ili crnoj boji. Idealno za svakodnevnu upotrebu u životnim ili radnim prostorima – pouzdano, učinkovito i jednostavno za korištenje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stolni ventilator
- - Upute za uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.