CasaFan GREYHOUND WV 45-II Fernbedienung AZ Wandventilator zidni ventilator 54 W (Ø x V) 44 cm x 530 mm antracitna boja
- Kataloški br:
- 3450966 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450966 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan GREYHOUND WV 45-II Fernbedienung AZ Wandventilator zidni ventilator 54 W (Ø x V) 44 cm x 530 mm antracitna boja
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ´- Samostojeći, zidni ili stolni ventilator klasičnog dizajna – idealan za ured, dom i komercijalnu upotrebu.
- - Prozirni impeler s 3 lopatice – aerodinamički optimiziran za visoke zračne performanse.
- - Jednostavno spajanje zahvaljujući euro utikaču.
- - S preklopivom oscilacijom i prikladno za kontinuirani rad.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 44 cm |
| Snaga | 54 W |
| Protok zraka | 4.188 m³/h |
| Broj okretaja | 1400 U/min |
| Razvoj buke | 35.5 dBA |
| Rešetka-Ø | 443 cm |
| Boja krila | prozirna |
| Boja kućišta | antracitna boja |
| Okretni raspon maks. | 85 ° |
| Određene značajke ventilatora | zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 44 cm x 530 mm |
| Težina | 2914 g |
| Dužina kabela | 2.5 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Maks. broj okretaja | 1145 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 54 W |
| Kapacitet protoka zraka | 4188 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 530 mm |
| Dužina | 443 mm |
| Dubina | 300 mm |
| Omjer usluga | 1.29 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 440 mm |
| Material (detalji) | Plastika |
| Izvedba | Kućni ventilator s rešetkama |
| Potrošnja struje u pogonu | 50 W |
| Napajanje strujom | 220 – 240 V V |
| da | |
| ne | |
| 3 | |
| 3 | |
| 35 ° | |
| 1.8 m | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 85 ° |
Opis
Opis
Casafan Greyhound WV 45-II AZ FB, zidni ventilator s daljinskim upravljačem, mat antracit, poluprozirni impeler, maks. 54 W, maks. brzina 1145 o/min, oscilacija 85° (može se isključiti), 3 stupnja brzine koje se mogu prebacivati pritiskom na tipku, LED prikaz funkcija, kućište i impeler izrađeni od plastike otporne na udarce, 3 lopatice, optimizirani impeler, maks. vertikalni nagib košare 35°, duljina kabela 2,5 m s euro ravnim utikačem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Ventilator na postolju
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.