CasaFan MACAU 132 BN-NT Flügel natur mit Fernbedienung stropni ventilator 39 W (Ø x V) 132 cm x 350 mm krom (brušeni) bo
- Kataloški br:
- 3450931 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450931 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan MACAU 132 BN-NT Flügel natur mit Fernbedienung stropni ventilator 39 W (Ø x V) 132 cm x 350 mm krom (brušeni) bo
1,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Visokokvalitetan izgled zahvaljujući krilima od punog drva.
- - Uravnotežen motor za glatki rad i ugodnu unutarnju klimu.
- - Upravljanje daljinskim upravljačem s 3 razine.
- - Dvije stropne šipke (75 / 150 mm) uključene su u isporuku – moguća je ugradnja na stropove s nagibom do 18°.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 39 W |
| Protok zraka | 8.108 m³/h |
| Broj okretaja | 152 U/min |
| Razvoj buke | 24.3 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | smeđa boja |
| Boja kućišta | krom (brušeni) boja |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 350 mm |
| Težina | 5939 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 152 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 39 W |
| Kapacitet protoka zraka | 8108 m³/h |
| Materijal | čelik masivno drvo |
| Visina | 350 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 3.5 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
CasaFan Macau kombinira prirodne materijale s modernim dizajnom. Tri precizno glodane lopatice od punog drva osiguravaju učinkovito kretanje zraka uz ugodno tihi rad. Cilindrično kućište naglašava moderan dizajn. Tri razine brzine mogu se praktično kontrolirati daljinskim upravljačem, a rad naprijed/natrag aktivira se diskretnim kliznim prekidačem na kućištu. Ugradnja je moguća i na stropove s nagibom do 18°.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Zidni nosač
- - Daljinski upravljač
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.