Caterpillar Jack stalak 3 t Radna visina: 29.85 - 42.86 cm
- Kataloški br:
- 3356841 - 62
- Kataloški br:
- 3356841 - 62
Caterpillar Jack stalak 3 t Radna visina: 29.85 - 42.86 cm
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruka sigurnost: Podizni stalci imaju zupčasti mehanizam koji sigurno drži okvir za podizanje na mjestu. Dodatna sigurnosna igla omogućuje dvostruko zaključavanje za povećanu sigurnost.
- Podesiva visina: Čegrtaljka se može podesiti u više položaja i omogućuje raspon visine od 29,8 cm do 42,8 cm (11,750 do 16,875 inča).
- Čvrsta konstrukcija: Nosači su izrađeni od izdržljivog materijala i opremljeni robusnom, krutom osnovnom pločom koja osigurava stabilniji oslonac.
- Ergonomska ručka: Ergonomski dizajnirane ručke poboljšavaju rukovanje za glatko podizanje.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sposobnost | 3 t |
| Vrsta proizvoda | Jack stalak |
| Boja | žuta |
| Radna visina (maks.) | 42.86 cm |
| dim. | (D x Š) 400 mm x 200 mm |
| Sadržaj | 1 Set |
| Radna visina (min.) | 29.85 cm |
| Težina | 7.8 kg |
| Širina | 200 mm |
| Dužina | 400 mm |
Opis
Opis
Teške dizalice CAT 3 tone izvrstan su izbor za sigurno i jednostavno podupiranje vozila koja se podižu i servisiraju. CAT dizalice imaju mehanizam za podizanje koji se svaki put zaključava za sigurno držanje, uključujući dvostruku sigurnosnu iglu. Robusna, kruta osnovna ploča osigurava da nosači ostanu ravni. Ergonomske ručke za udobnost poboljšavaju rukovanje i omogućuju glatko podizanje. CAT dizalice su dizajnirane za izdržljivost i zadovoljavaju potrebe profesionalnih tehničara i hobista mehaničara. CAT nosači za dizalice zadovoljavaju ASMP/PALD standarde za kvalitetu i funkcionalnost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2x dizalica za automobil
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.