Caterpillar ranžirna dizalica za auto 2.5 t Radna visina: 88 - 495 mm
- Kataloški br:
- 3360536 - 62
- Kataloški br:
- 3360536 - 62
Caterpillar ranžirna dizalica za auto 2.5 t Radna visina: 88 - 495 mm
745.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robustan i elegantan dizajn okvira u kombinaciji s predimenzioniranim četvrtastim podiznim sjedištem.
- Visina podizanja 495 mm
- Zakrivljeni prednji kotači za glatkije kotrljanje po tvrdim površinama
- S pladnjem za dijelove kako bi se spriječio gubitak malih dijelova i matica kotača.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sposobnost | 2.5 t |
| Vrsta proizvoda | ranžirna dizalica za auto |
| Boja | limun-žuta |
| Radna visina (maks.) | 495 mm |
| dim. | (D x Š x V) 460 x 150 x 220 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Radna visina (min.) | 88 mm |
| Težina | 31.36 kg |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 220 mm |
| Dužina | 460 mm |
Opis
Opis
Zavarivanje najviše kvalitete, svi zavari se izvode automatiziranim zavarivačkim rukama, što osigurava kvalitetu i dosljednost u cijelosti.
S visinom podizanja od 88 do 495 mm, ova dizalica može podići gotovo sve, od spuštenih sportskih automobila do podignutih kamiona. Ako vaša garaža ima mjesta samo za jednu dizalicu
Dvostruka klipna pumpa velike brzine koja doseže maksimalnu visinu od 495 mm sa 6 punih pumpi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S visinom podizanja od 88 do 495 mm, ova dizalica može podići gotovo sve, od spuštenih sportskih automobila do podignutih kamiona. Ako vaša garaža ima mjesta samo za jednu dizalicu
Dvostruka klipna pumpa velike brzine koja doseže maksimalnu visinu od 495 mm sa 6 punih pumpi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Caterpillar - Automobilska dizalica, 2,5 tone x 1 komad
- dvije produžne ručke
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.