Chauvin Arnoux C.A 10101 mjerač pH vrijednosti pH vrijednost, temperatura, Redox (ORP)
- Kataloški br:
- 2793060 - 62
- Oznaka:
- P01710010
- EAN:
- 3663653001496
- Kataloški br:
- 2793060 - 62
- Oznaka:
- P01710010
- EAN:
- 3663653001496
Chauvin Arnoux C.A 10101 mjerač pH vrijednosti pH vrijednost, temperatura, Redox (ORP)
2,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosni vodootporni pH metar za kontrolu kvalitete vode
- Mjerenje karaktera vodika - pH, redoks (ORP), temperatura
- Jednostavan za korištenje, robustan i vodootporan (IP 67)
- Ručno ili automatsko pohranjivanje više od 100 000 očitanja s datumom i vremenom
- Indikator stabilnosti signala: prava vrijednost u pravo vrijeme
- Računalni softver za analizu podataka uključen
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač pH vrijednosti |
| Mjerna funkcija | pH vrijednost temperatura Redox (ORP) |
| Prikaz | LCD digitalni |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Automatska kompenzacija temperature | da |
| Radna temperatura | -10 do +55 °C |
| dim. | (D x Š x V) 127 x 54 x 211 mm |
| Težina | 600 g |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Mjerno područje temperature | -10 do +120 °C |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | +120 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -10 °C |
| Mjerno područje pH vrijednosti | -2 - 16 pH |
| Mjerno područje PH vrijednosti (maks.) | 16 pH |
| Mjerno područje PH vrijednosti (min.) | -2 pH |
| Širina | 54 mm |
| Visina | 211 mm |
| Dužina | 127 mm |
| Sučelja | mikro USB |
Opis
Opis
Prijenosni tester pH vrijednosti CA 10101 tvrtke CHAUVIN ARNOUX savršen je za mobilnu upotrebu na gradilištu, u laboratoriju ili u proizvodnji. Njegova mjerenja pH, ORP i temperature točna su, brza i profesionalna.
Robusno i zabrtvljeno kućište (IP67)
pH tester razvijen je za najtežu vanjsku ili laboratorijsku uporabu. Njegovo kućište je čvrsto i 100% vodootporno (IP67 zaštita). Utikač konektora također je zabrtvljen, čak i ako nije priključena pH ili redoks sonda. Zahvaljujući jednostavnom dizajnu i poklopcu otpornom na udarce, tester je savršen za mobilnu upotrebu.
Iznimno veliki LCD zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Jednostavan rad i savršeno očitavanje izmjerenih vrijednosti. Uređaj za mjerenje pH vrijednosti CA 10101 ima veliki zaslon s više linija koji se lako čita. Zahvaljujući pozadinskom osvjetljenju, očitanja se vrlo lako čitaju, čak iu mraku.
Jednostavan i intuitivan dizajn izbornika
Učinkovito i štedi vrijeme za mobilne aplikacije. Kalibracija vođena izbornikom s popisom puferskih otopina koji se može individualno konfigurirati može se izvesti brzo i jednostavno. Zaslon za stabilne izmjerene vrijednosti omogućuje određivanje točne vrijednosti u pravo vrijeme.
Automatsko ili ručno pohranjivanje do 100 000 očitanja s datumom i vremenom. Tester pH vrijednosti CA 10101 može pohraniti do 100.000 izmjerenih vrijednosti jednostavnim pritiskom na gumb ili automatski. Može se spojiti na bilo koje osobno računalo putem USB kabela i kompatibilan je sa softverom Data Logger Transfer (isporučuje se kao standard). Ovaj softver omogućuje konfiguraciju testera, prikaz mjernih podataka, očitavanje pohranjenih mjernih podataka (mjerenja i kalibracije), programiranje snimanja i izvoz podataka.
Kako bi rad na licu mjesta bio što lakši, pH tester se isporučuje s XRGST1 pH mjernom elektrodom u torbici s prostorom za čaše s uzorcima i puferske otopine. XRGST1 pH mjerna elektroda ima integriran temperaturni senzor i gel referentni sustav, što ovu elektrodu čini idealnom za mjerenje vodenih standardnih otopina i vode za piće.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Robusno i zabrtvljeno kućište (IP67)
pH tester razvijen je za najtežu vanjsku ili laboratorijsku uporabu. Njegovo kućište je čvrsto i 100% vodootporno (IP67 zaštita). Utikač konektora također je zabrtvljen, čak i ako nije priključena pH ili redoks sonda. Zahvaljujući jednostavnom dizajnu i poklopcu otpornom na udarce, tester je savršen za mobilnu upotrebu.
Iznimno veliki LCD zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
Jednostavan rad i savršeno očitavanje izmjerenih vrijednosti. Uređaj za mjerenje pH vrijednosti CA 10101 ima veliki zaslon s više linija koji se lako čita. Zahvaljujući pozadinskom osvjetljenju, očitanja se vrlo lako čitaju, čak iu mraku.
Jednostavan i intuitivan dizajn izbornika
Učinkovito i štedi vrijeme za mobilne aplikacije. Kalibracija vođena izbornikom s popisom puferskih otopina koji se može individualno konfigurirati može se izvesti brzo i jednostavno. Zaslon za stabilne izmjerene vrijednosti omogućuje određivanje točne vrijednosti u pravo vrijeme.
Automatsko ili ručno pohranjivanje do 100 000 očitanja s datumom i vremenom. Tester pH vrijednosti CA 10101 može pohraniti do 100.000 izmjerenih vrijednosti jednostavnim pritiskom na gumb ili automatski. Može se spojiti na bilo koje osobno računalo putem USB kabela i kompatibilan je sa softverom Data Logger Transfer (isporučuje se kao standard). Ovaj softver omogućuje konfiguraciju testera, prikaz mjernih podataka, očitavanje pohranjenih mjernih podataka (mjerenja i kalibracije), programiranje snimanja i izvoz podataka.
Kako bi rad na licu mjesta bio što lakši, pH tester se isporučuje s XRGST1 pH mjernom elektrodom u torbici s prostorom za čaše s uzorcima i puferske otopine. XRGST1 pH mjerna elektroda ima integriran temperaturni senzor i gel referentni sustav, što ovu elektrodu čini idealnom za mjerenje vodenih standardnih otopina i vode za piće.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.