Chauvin Arnoux P01298068 kofer za mjerni uređaj (D x Š x V) 272 x 248 x 130 mm
- Kataloški br:
- 2793052 - 62
- Oznaka:
- P01298068
- EAN:
- 3760171416259
- Kataloški br:
- 2793052 - 62
- Oznaka:
- P01298068
- EAN:
- 3760171416259
Chauvin Arnoux P01298068 kofer za mjerni uređaj (D x Š x V) 272 x 248 x 130 mm
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kofer za mjerni uređaj |
| Pogodno za robnu marku | Chauvin Arnoux |
| dim. | (D x Š x V) 272 x 248 x 130 mm |
| Boja | žuta |
| Širina | 248 mm |
| Visina | 130 mm |
| Dužina | 272 mm |
| Tip | P01298068 |
Opis
Opis
Visokokvalitetna, robusna transportna torbica (žuta) za univerzalnu upotrebu. Dimenzije: 272 x 248 x 130 mm. Uključuje izrezanu pjenu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.