CHERRY CHERRY MSM STREAM MOUSE ULTIMATE miš crna 7 Tipke 4000 dpi
- Kataloški br:
- 3594352 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
- Kataloški br:
- 3594352 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
CHERRY CHERRY MSM STREAM MOUSE ULTIMATE miš crna 7 Tipke 4000 dpi
395.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
395.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Rezolucija senzora | 4000 dpi |
| Brojevi tipka | 7 Tipke |
| Boja | crna |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 128 mm |
| Težina | 120 g |
| Snaga punjenja (min.) | 0 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1.5 W |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| ne | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 14.5 cm | |
| 8 cm | |
| 10 cm | |
| 360 g | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)