CHERRY CHERRY TAS KEY KC 500 Corded, Mechanical tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 3594346 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
- Kataloški br:
- 3594346 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
CHERRY CHERRY TAS KEY KC 500 Corded, Mechanical tipkovnica njemačka, qwertz crna
410.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
410.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Boja | crna |
| Širina | 426 mm |
| Visina | 21 mm |
| Dubina | 124 mm |
| Težina | 0.652 kg |
| Napajanje | USB (integriran) |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)