CHERRY CHERRY TAS KEY KW X ULP 2.0 Mini Wireles tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 3594350 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
- Kataloški br:
- 3594350 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
CHERRY CHERRY TAS KEY KW X ULP 2.0 Mini Wireles tipkovnica njemačka, qwertz crna
675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | crna |
| Širina | 319.4 mm |
| Visina | 15.63 mm |
| Dubina | 132.2 mm |
| Snaga punjenja (min.) | 1.3 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1.4 W |
| Tehnologija akumulatora | litijev |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Maks. domet | 10 m |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| 50 Millionen Zeichen | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 319,4 x 132,2 x 15,63 mm | |
| 610 g | |
| 1.03 kg | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)