CHERRY KC 4500 žičani tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 2445848 - 62
- Kataloški br:
- 2445848 - 62
CHERRY KC 4500 žičani tipkovnica njemačka, qwertz crna
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Način prijenosa | žičani |
| Duljina kabela | 1.80 m |
| Boja | crna |
| Širina | 217 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dubina | 258 mm |
| Težina | 750 g |
| Napajanje | USB (integriran) |
| Veličina stalka | 483 mm (19") |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.