CHERRY KW 550 MX LP tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 3594349 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
- Kataloški br:
- 3594349 - 62
- EAN:
- 4.02511E+12
CHERRY KW 550 MX LP tipkovnica njemačka, qwertz crna
350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Boja | crna |
| Snaga punjenja (min.) | 1.3 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1.4 W |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Maks. domet | 10 m |
| da | |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 100 Millionen Zeichen | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 500 mA | |
| 376 x 125 x 25 mm | |
| 675 g | |
| -15 - 60 °C | |
| 1.04 kg | |
| da | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)