C.K G0920 Kvalitetni nož, rezač 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474078 - 62
- Oznaka:
- G0920
- EAN:
- 5013969911800
- Kataloški br:
- 3474078 - 62
- Oznaka:
- G0920
- EAN:
- 5013969911800
C.K G0920 Kvalitetni nož, rezač 1 kom.
35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- za CK pilu za grane, sklopivu G0922
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Širina oštrica | 34 mm |
| Materijal | ugljični čelik |
| Broj zvona | 1 |
| Dužina | 215 mm |
| dim. | (D x Š) 215 mm x 34 mm |
| Težina | 32 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 34 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.