C.K T3110A 06150 volfram karbid višenamjensko svrdlo 6 mm Ukupna dužina 150 mm cilinder 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474136 - 62
- Oznaka:
- T3110A 06150
- EAN:
- 5013969250510
- Kataloški br:
- 3474136 - 62
- Oznaka:
- T3110A 06150
- EAN:
- 5013969250510
C.K T3110A 06150 volfram karbid višenamjensko svrdlo 6 mm Ukupna dužina 150 mm cilinder 1 kom.
8.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poseban dizajn s vrhom od volfram-karbida za smanjeno pomicanje i brže bušenje
- Vakuumski lemljeni vrhovi za dulju trajnost
- Dizajn brušene spiralne žljebne ploče za preciznost i optimalno uklanjanje ostataka bušenja
- PGM certifikat za visoku kvalitetu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višenamjensko svrdlo |
| Bušotina - Ø | 6 mm |
| Material | volfram karbid |
| Prikladnost materijala | zidano |
| Radna duljina | 27 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupna dužina | 150 mm |
| Bilježenje | cilinder |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.