C.K T3114 0815 karbid višenamjensko svrdlo 8 mm Ukupna dužina 150 mm šesterokutna osovina 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474152 - 62
- Oznaka:
- T3114 0815
- EAN:
- 5013969251395
- Kataloški br:
- 3474152 - 62
- Oznaka:
- T3114 0815
- EAN:
- 5013969251395
C.K T3114 0815 karbid višenamjensko svrdlo 8 mm Ukupna dužina 150 mm šesterokutna osovina 1 kom.
39.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
39.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Inovativni Ceratizit karbidni vrh s PATENTIRANOM tehnologijom utora
- Optimizirano za krhke materijale poput krovnih crijepova/škriljevca i pločica za kuhinju/kupaonicu
- Precizno konstruirano za bušenje blizu ruba
- Učinkovito, potreban je do 30% manji pritisak od standardnih karbidnih svrdala
- 2x brže bušenje u blokovskom materijalu srednje gustoće i betonu
- 3 puta izdržljiviji od drugih multibitova glavnih marki
- Bušenje koje štedi energiju prikladno je za akumulatorske alate
- Bez udara znači nisku razinu buke i vibracija tijekom rada
- Brušeni vrh omogućuje rezanje drveta, plastike i čeličnog lima bez pregrijavanja
- Brzoizmjenjivi prihvat 1/4" 6,35 mm za udarne i kombinirane bušilice
- Nije prikladno za udarce čekićem. Kada se koristi u udarnim ključevima, treba primjenjivati samo minimalni pritisak
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višenamjensko svrdlo |
| Bušotina - Ø | 8 mm |
| Material | karbid |
| Prikladnost materijala | beton kamen zidano |
| Radna duljina | 27 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupna dužina | 150 mm |
| Bilježenje | šesterokutna osovina |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.