C.K T3120A 06516 volfram karbid višenamjensko svrdlo 6.5 mm Ukupna dužina 160 mm SDS-Plus 1 kom.
- Kataloški br:
- 3474162 - 62
- Oznaka:
- T3120A 06516
- EAN:
- 5013969249866
- Kataloški br:
- 3474162 - 62
- Oznaka:
- T3120A 06516
- EAN:
- 5013969249866
C.K T3120A 06516 volfram karbid višenamjensko svrdlo 6.5 mm Ukupna dužina 160 mm SDS-Plus 1 kom.
9.70 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Poseban dizajn s vrhom od volfram-karbida za smanjeno pomicanje i brže bušenje
- Vakuumski lemljeni vrhovi za dulju trajnost
- Dizajn brušene spiralne žljebne ploče za preciznost i optimalno uklanjanje ostataka bušenja
- SDS-plus prihvat, kompatibilan sa svim vodećim markama električnih alata
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višenamjensko svrdlo |
| Bušotina - Ø | 6.5 mm |
| Material | volfram karbid |
| Prikladnost materijala | beton kamen zidano |
| Radna duljina | 90 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ukupna dužina | 160 mm |
| Bilježenje | SDS-Plus |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.